Collection
Grocery
Plant-Based essentials for your cupboard.


Strawberry Almond Chia Parfait
$7.25
Regular price
- Unit price
- /per
Strawberry Almond Chia Parfait
- Regular price
- $7.25
- Regular price
-
- Sale price
-
$7.25
- Unit price
- /per

Sold out
Fly By Jing - Sichuan Chili Crisps
- Regular price
- $28.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$28.00
- Unit price
- /per

Sold out
Fly By Jing - Zhong Sauce
- Regular price
- $28.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$28.00
- Unit price
- /per

Sold out
Say When - Authentic Chai
- Regular price
- $9.50
- Regular price
-
- Sale price
-
$9.50
- Unit price
- /per

Sold out
Olipop Prebiotic Tonic - Strawberry Vanilla
- Regular price
- $8.50
- Regular price
-
- Sale price
-
$8.50
- Unit price
- /per

Sold out
Seed + Mill - Organic Tahini
- Regular price
- $15.58
- Regular price
-
- Sale price
-
$15.58
- Unit price
- /per

Sold out
Mumgry - Chocolate Peanut Butter
- Regular price
- $12.50
- Regular price
-
- Sale price
-
$12.50
- Unit price
- /per

From The Earth Spices - Curry Powder
$8.00
Regular price
- Unit price
- /per
From The Earth Spices - Curry Powder
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$8.00
- Unit price
- /per

Sold out
Harmless Harvest - Coconut Water
- Regular price
- $8.90
- Regular price
-
- Sale price
-
$8.90
- Unit price
- /per

Sparkling Ruby Hibiscus - Concord Grape
$7.00
Regular price
- Unit price
- /per
Sparkling Ruby Hibiscus - Concord Grape
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$7.00
- Unit price
- /per

Sold out
Sunrise Market - Tofu Pasta Sauce
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$6.00
- Unit price
- /per

Olipop Prebiotic Tonic - Root Beer
$8.50
Regular price
- Unit price
- /per
Olipop Prebiotic Tonic - Root Beer
- Regular price
- $8.50
- Regular price
-
- Sale price
-
$8.50
- Unit price
- /per

Olipop Prebiotic Tonic - Vintage Cola
$8.50
Regular price
- Unit price
- /per
Olipop Prebiotic Tonic - Vintage Cola
- Regular price
- $8.50
- Regular price
-
- Sale price
-
$8.50
- Unit price
- /per

Oatly - Barista Oat Milk
$6.50
Regular price
- Unit price
- /per
Oatly - Barista Oat Milk
- Regular price
- $6.50
- Regular price
-
- Sale price
-
$6.50
- Unit price
- /per

Sold out
Gogo Quinoa - Pink Salt & Vinegar Puffs
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
-
$4.50
- Unit price
- /per

DayDream - Cucumber Mint
$5.50
Regular price
- Unit price
- /per
DayDream - Cucumber Mint
- Regular price
- $5.50
- Regular price
-
- Sale price
-
$5.50
- Unit price
- /per

Sold out
Big Island Organics - Hawaiian Gingerade
- Regular price
- $10.40
- Regular price
-
- Sale price
-
$10.40
- Unit price
- /per

Mumgry - Smooth Peanut Butter
$10.75
Regular price
- Unit price
- /per
Mumgry - Smooth Peanut Butter
- Regular price
- $10.75
- Regular price
-
- Sale price
-
$10.75
- Unit price
- /per

Karma Fruit Co - Pear
$5.00
Regular price
- Unit price
- /per
Karma Fruit Co - Pear
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$5.00
- Unit price
- /per

Poppi - Cherry Limeade
$7.00
Regular price
- Unit price
- /per
Poppi - Cherry Limeade
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$7.00
- Unit price
- /per

Aura Bora - Ginger Meyer
$6.50
Regular price
- Unit price
- /per
Aura Bora - Ginger Meyer
- Regular price
- $6.50
- Regular price
-
- Sale price
-
$6.50
- Unit price
- /per

Sold out
RightRice - Cilantro Lime
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$5.00
- Unit price
- /per

What The Flour - Gluten Free Oat Muffin Mix
$12.50
Regular price
- Unit price
- /per
What The Flour - Gluten Free Oat Muffin Mix
- Regular price
- $12.50
- Regular price
-
- Sale price
-
$12.50
- Unit price
- /per

Tofino Kombucha - Apple Honeybush
$3.80
Regular price
- Unit price
- /per
Tofino Kombucha - Apple Honeybush
- Regular price
- $3.80
- Regular price
-
- Sale price
-
$3.80
- Unit price
- /per

Sold out
Tofino Kombucha - Blueberry Lavender
- Regular price
- $3.80
- Regular price
-
- Sale price
-
$3.80
- Unit price
- /per

Sold out
Sin Queso - Cheese Sauce
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$12.00
- Unit price
- /per